Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací

OK

Healthy Planet

ICONICGYM pro lepší svět. Osvědčení a certifikáty našich výrobků:

ICONICGYM textilní výrobky

fair produce

FAIR PRODUCE

Velkou pozornost zaměřujeme na témata sociální zodpovědnosti. Odpovědné jednání vůči lidem a životnímu prostředí je pro nás jednou z priorit při výběru dodavatelů. Jsme proti dětské práci, nucené práci, diskriminaci na pracovišti, vysokému objemu neplacených přesčasů, odepírání pracovních přestávek, nebezpečným, či zdraví škodlivým pracovním podmínkám a mzdám pod existenční minimum. Podporujeme lepší pracovní podmínky a kvalitnější život pro zaměstnance na celém světě.

ORGANIC COTTON

ORGANIC COTTON

Používáním organické BIO bavlny se angažujeme v boji za ochranu životního prostředí a lidských životů. Ve výrobním procesu nejsou použity žádné pesticidy a chemická hnojiva, která by mohla ohrožovat zdraví zemědělců a kontaminovat půdu. Jsme proti používání geneticky upravených semen (GMO) bavlníků při výrobě našich triček.

HEALTH & ECO FRIENDLY

HEALTH & ECO FRIENDLY

Testováním našich produktů na obsah škodlivých látek chráníme Vaše zdraví. Několikanásobné testování zahrnuje kontrolu zákonem zakázaných nebezpečných látek, právně regulovaných nebezpečných látek, chemických látek, známých jako škodlivé, zdravotně povážlivých látek a parametrů zdravotní prevence. ICONICGYM spolupracuje zásadně s výrobci, kteří prokáží platnou certifikaci pro naši výrobkovou třídu.

Originální produkty ICONICGYM jsou bezpečné pro zdraví.

ICONICGYM WorkoutLog

FSC certifikace

fair produce

Značka zodpovědného lesnictví. Výrobek pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Koupí tohoto produktu podporujete růst zodpovědného lesního hospodaření.

FSC – Forest Stewardship Council. Základní myšlenkou organizace je podporovat environmentálně odpovědné a sociálně přínosné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.

Ready2Go Shaker

BPA-Free

fair produce

Originální Ready2Go Shakery ICONICGYM jsou BPA-Free. Neobsahují zdraví škodlivou látku Bisphenol-A. Bisphenol-A (BPA) je látka používaná k výrobě polykarbonátu. Na přání spotřebitelů nabízíme shaker, který Bisphenol-A neobsahuje a je tak bezpečný pro Vaše zdraví.