Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací

OK

O nás

ICONICGYM - Prémiové fitness & bodybuilding lifestylové oblečení

Inovace ve stylovém provedení – kvalita na vlastní kůži

Naše filozofie – tak trochu „jiná“ značka

Věříme v jedinečný design, promyšlený střih a perfektní zákaznický servis. U ICONICGYM výrobků nenajdete jediný detail, který by nebyl dopředu důkladně promyšlen. Naše produkty jsme stvořili tak, aby Vás skvěle doplňovaly ve Vašem aktivním životním stylu.

Oblečení a doplňky ICONICGYM jsou poselstvím o osobní oddanosti fitness a bodybuilding kultuře. Jsou nošené jako značka cti těmi, kteří odmítají selhání a nespokojí se s ničím jiným než s dokonalostí.

NEVER SETTLE FOR AVERAGE – BE ICONIC!

ICONICGYM produkty – oblečení s charakterem

Naše produkty představují závazek k dokonalosti. ICONICGYM, to jsou prémiové sportovní a lifestylové oblečení a doplňky, jejichž cílem je posouvat hranice lidských možností a podpořit Tvůj výkon na nejvyšší možné úrovni pomocí speciálních střihů a kvalitních materiálů, a zároveň Ti poskytnout exkluzivní smysl pro styl.

Z historie ICONICGYM

„Hledali jsme stylové oblečení, ve kterém bychom rádi podstoupili i ty nejtvrdší tréninky a které by zároveň skvěle reprezentovalo fitness a bodybuilding ideologii. Tak jsme přestali hledat a začali na tom pracovat.“

Historie značky ICONICGYM sahá do roku 2011, kdy jsme v Austrálii a USA měli možnost čerpat inspiraci a zkušenosti v těch nejrůznějších podmínkách – od stylových fitness center v prosklených mrakodrapech až po místní hardcore „gymy“ pro srdcaře.

V současné době ICONICGYM expanduje do dalších zemí.