Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací

OK

Reklamace a výměna

Vrácení zboží

Garantujeme Vám lhůtu 60 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Zboží musí být v původním a kompletním stavu, s visačkami, bez známek použití či poškození. Přejete-li si zakoupené zboží vrátit, kontaktujte nás telefonicky, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz.

Vrácení zboží při nespokojenosti s produktem

Nejste-li spokojeni s dodaným zbožím, můžete zboží do 60 dnů vrátit v původním stavu spolu s krátkým popisem důvodu Vaší nespokojenosti. Jako poděkování za projevenou důvěru a zpětnou vazbu Vám vrátíme zpět celou výši objednávky s bonusem 100 Kč. Přejete-li si zakoupené zboží vrátit, kontaktujte nás telefonicky, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz.

Výměna zboží

V případě, že jste při nákupu špatně zvolili velikost, máte možnost výměny zboží do 60 dnů od zakoupení. Chcete-li provést výměnu zakoupeného zboží, kontaktujte nás telefonicky, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz.

Reklamace zboží

Na ICONICGYM produkty se vztahuje záruční doba 24 měsíců, počínající dnem převzetí zboží. Záruka se vztahuje na vady, které se projeví během záruční lhůty. Pokud u zboží zjistíte výrobní či jiné vady, kontaktujte nás telefonicky, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz. Pro reklamaci si připravte kopii původní faktury.

Reklamace přepravních služeb

Zásilky jsou kompletovány a pečlivě baleny vyškoleným pracovníkem. O cestu z našeho skladu až k Vám domů se stará smluvní dopravce. Při převzetí zásilky si prosím zkontrolujte, zda balík nebyl mechanicky poškozen, otevřen (a znovu zalepen), nebo promáčen. Při zjištění těchto závad sepište na místě s přepravcem reklamační protokol a následně nás neprodleně telefonicky kontaktujte, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz.