Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací

OK

Reklamace a výměna

ADRESA PRO REKLAMACE:

LAPOINTI s.r.o. - ICONICGYM, Kroužky 1610, 768 61 Bystřice pod Hostýnem

Vrácení zboží

Garantujeme Vám lhůtu 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Zboží musí být v původním a kompletním stavu, s visačkami, bez známek použití či poškození. Přejete-li si zakoupené zboží vrátit, kontaktujte nás telefonicky, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz.

Výměna zboží

V případě, že jste při nákupu špatně zvolili velikost, máte možnost výměny zboží do 30 dnů od zakoupení. Chcete-li provést výměnu zakoupeného zboží, kontaktujte nás telefonicky, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz.

Reklamace zboží

Na ICONICGYM produkty se vztahuje záruční doba 24 měsíců, počínající dnem převzetí zboží. Záruka se vztahuje na vady, které se projeví během záruční lhůty. Pokud u zboží zjistíte výrobní či jiné vady, kontaktujte nás telefonicky, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz. Pro reklamaci si připravte kopii původní faktury.

Reklamace přepravních služeb

Zásilky jsou kompletovány a pečlivě baleny vyškoleným pracovníkem. O cestu z našeho skladu až k Vám domů se stará smluvní dopravce. Při převzetí zásilky si prosím zkontrolujte, zda balík nebyl mechanicky poškozen, otevřen (a znovu zalepen), nebo promáčen. Při zjištění těchto závad sepište na místě s přepravcem reklamační protokol a následně nás neprodleně telefonicky kontaktujte, nebo použijte e-mail reklamace@iconicgym.cz.